Sam Filo Logo

SAM FİLO HAKKINDA


Sam Filo 2001 yılında SAM MAKİNE ARAÇÜSTÜ EKİPMANLAR SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.ünvanı ile faaliyetlerine başlamıştır. Sam Filo Kiralama, Genel Müdürlüğü istanbul’da, şubesi İzmit’te olmak üzere Türkiye genelinde yaygın bir müşteri ağına hizmet vermektedir.Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinen Sam Filo Kiralama, filo kiralama ve yönetimi konusunda ülkemizin en güvenilir ve saygın firmaları arasında yerini almıştır.

Sam Filo Kiralama operasyonel kiralama hizmetleri ile lider konumunda olup, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir program dahilinde en ekonomik fiyatlar ve en uygun koşullarda hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır. Araç parkının %100’unu filo olarak kurumsal firmalara kiralayan Sam Filo Kiralama, giderek artan araç sayısıyla müşterileri için hızlı çözümler üretmeye devam etmektedir.

Bu misyonda dünya standartlarında uzun dönem rent a car ve filo kiralama hizmeti vermek için çalışmalarımızı yürütmekteyiz misyonumuz yalnızca rent a car ihtiyacını değil,bu ihtiyacı doğru araçlarla,doğru zamanda,doğru finansal çzöümler üreterek,gerekli operasyon ve asistan desteği de vererek karşılanamaktır.biz yalnızca araç kiralanabilen bir rent a car değil,aynı zamanda araç konusunda her türlü danışmanlık hizmetinin de alınabildiği,konusunda uzman bir firmayız.

SAM FİLO MİSYONUMUZ


Operasyonel filo kiralama sektörünün ve mesleğinin gelişmesine, üyeler arasında bilgi, deneyim ve düşünce değişimine olanak sağlamayı, aynı zamanda operasyonel filo kiralama ilke ve standartlarının geliştirilip uygulanmasını ve saygın bir sektör olmasını misyon edinmiştir.

SAM FİLO VİZYONUMUZ


Sam Filo Hizmetleri Kurumsal tüketici haklarına önem veren,Uluslararası standartlarda kaliteli ve güvenilir hizmeti ilke edinen, Araç filosuyla Türkiye’nin en saygıdeğer firmalarına hizmet sunan, Müşteri portföyü hızla büyüyen günümüz koşulları ve gelişmelerini takip eden ve sürekli kendini geliştiren organizasyona sahip,Kısacası Sam Filo Hizmetleri Sektörde kurumsal kimliği kazanmış bir organizasyon olarak algılanmak arzusundadır.

GÜVENİLİR İŞ ORTAĞINIZ


Araç kiraladığınızda,şirketinize uzun dönemli bir iş ortağı seçmiş olursunuz.SAM FİLO servis kalitesiyle,finans gücüyle,Pazar tecrübesiyle,deneyimli çalışanları ve araç filosu ile yüzde yüz yerli öz sermayesiyle ,operasyonel filo kiralama sektöründe seçebileceğiniz en iyi iş ortağıdır.

Günümüzde yoğun bir rekabet ortamı ile iç içeyiz. Bu rekabetçi yapıda şirketler maliyetlerini düşürmek için çalışmaktadır. Outsourcing de kısaca dış kaynak kullanımı maliyet düşürmek için şirketlerin yeni tercihidir. Nasıl ki temizlik, güvenlik, yemek hizmetleri artık bu konularda uzman şirketler tarafından sağlanıyorsa, otomobil filo yönetim sistemleri de bu kapsamda değerlendirilmeye başlandı. Artık operasyonel filo kiralama ya da bir başka anlatımla uzun dönem filo kiralama ifadeleri çok bildik, çok tanıdık gelmeye başladı.

Zaten sektördeki rakamlar da bu ifadelerimizi kuvvetlendiriyor. Bundan 3-5 yıl önce, otomobil sektöründe operasyonel filo kiralama ile kiralanan toplam otomobil ve ticari araç sayısı, 15-20 binler seviyelerindeyken, bugünlerde 150 bin civarına ulaşmıştır. Ayrıca bu sektöre ilgi duyan pek çok yerli yatırımcı yanında yabancı yatırımcı da bulunmaktadır. Yabancı yatırımcıların operasyonel filo kiralama sektörüne yönelik yaptıkları pazar araştırmalarında da, 2015 yılında 300 bin, sonraki beş yıl içinde de yarım milyon adedi geçecek penetrasyon oranlarından bahsedilmektedir.

Şöyleki ,Belirli Bütçeye Sahip Olan Şirketler İçin Aniden 30 Adet Otomobil Almak Çok Fazla Bütçe Gerektirdiğinden ,Otomobil Kiralamak Daha Az Bütçe Gerektirdiği İçin Önecelikle Bu Konuda Kar’da Sayılır.Bunun Yanında Oto Kiralama İşlemleri İçin Aylık Olarak Fatura Girişi Yapılır Ve Maliyetler Sabitlenir.Böylece Daha Uygun Bütçe Elde Edilebilir. Bu Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Sam Filo Kiralama Hizmetlerini Arayabilirsiniz.
Yola, operasyonel filo kiralamayla devam etmek için Sam Filo…

Melih Şenyay
Yön.kur.bşk.yrd

KDV VE FİNANSAL AVANTAJLARINIZ
FİRMANIZIN OPERASYONEL AVANTAJLARI


Tüm Hakları samfilo.com ' a aittir. ©2015